Vom Medikal hakkında

Vom Medikal olarak; hızla gelişen sağlık sektöründe, 'Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen' bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.

Firmamızın yönetiminde, satın alma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve muhasebe lojistik destek alanlarında organize olmuş profesyonel kadrosu ile "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesini ön planda tutarak, Kamu ve özel sektöre yönelik hizmet vermektedir. Türkiye'de son yıllarda sağlık sektöründe devlet eliyle yapılan büyük reformlar neticesinde, özel girişimcilere yönelik yeni ufuklar açılmıştır. İTHALAT VE İHRACAT YAPAN VE BUNU SÜREKLİ GELİŞTİREN BİR FİRMAYIZ.GEREK YURT İÇİNDE GEREK YURT DIŞINDA PAZAR PAYINA SAHİP BİR VİZYON ÇİZİYORUZ.Vom Medikal Olarak; Söz konusu gelişimin getireceği sektörel büyümede daha fazla rol almak, Gelişme açık, sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek Pazar payını arttırmak, Yapacağı profesyonel yatırımlarla, piyasada uzun vadeli, kalıcı, kalite ve güven esasına dayalı hizmet vermek, anlayışında ir vizyona sahibiz.
Hızla gelişen sağlık sektöründe, "Uzun vadeli, kalıcı, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen"
bir anlayışla, alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahibiz. Sizlerle daha güzel geleceğe hazırlanıyoruz...

 

" Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. " - Vom Medikal